SERDECZNIE ZAPRASZAMY

do udziału

w  XV REGIONALNYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PASYJNEJ
I POKUTNEJ

pod patronatem

 J.E. Abp dr Wacława Depo - METROPOLITY CZĘSTOCHOWSKIEGO 

 i Poseł do Parlamentu Europejskiego – Pani Jadwigi Wiśniewskiej

Sanktuarium św. Antoniego w Koziegłówkach

05-13 kwietnia 2019
Uwaga: zmiana godziny koncertu galowego z 18.00 na 16.00

Skład jury XV Przeglądu Pieśni Pasyjnej i Pokutnej
ks. prof. dr hab. Kazimierz Szymonik - muzyk, specjalista dyrygentury chóralnej, wykładowca akademicki, muzykolog, laureat wielu prestiżowych nagród muzycznych.
ks. mgr-lic. Łukasz Połacik- muzyk, wicedyrektor Wyższego Instytutu Teologii w Częstochowie.
mgr Aleksandra Machura- muzyk, nauczyciel akademicki Akademii Muzycznej we Wrocławiu, doktorantka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych.
mgr Andrzej Nowak- muzyk, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Myszkowie, filharmonik częstochowski.
mgr Robert Leszczyński- muzyk, organista, instruktor i nauczyciel muzyki.

Podsumowanie przesłuchań konkursowych z dnia 05.04.2019 r.
1. Lista laureatów (miejsca, wyróżnienia)
Protokół jury zostanie odczytany podczas  Koncertu Galowego
w Sanktuarium św. Antoniego w Koziegłówkach
dn. 13.04.2019 - początek godz. 16.00
Każdy laureat proszony jest o odbiór nagrody!

2. Lista uczestników prezentujących swoje utwory w Kocercie Galowym
Każdy wykonawca proszony jest o obecność w S.P. w Koziegłówkach
na godz.15.15 - przygotowanie do Koncertu.

Lista nr 1
1. Oliwia Bielecka
2. Wiktoria Gawron
3. Paulina Urbańczyk
4. Zespół "Siewierzanie"
5. Oliwia Miśta
6. Zuzanna Turek
7. Igor Jerz
8. Zespół "Niezapominajki"
9. Amelia Kita
10. Zespół św. Macieja z Siewierza
11. Lena Bulska
12. Natalia Feret
13. Roksana Dyrka
14. Zespół wok.instr. Artystyczne Studio Muzyczne
15. Karol Polak
16. Wiktoria Siudyka
17. Nadia Białas
18. Studio "ART"
19. Nadia Żak
20. Oliwia Będkowska
21. Maria Pietrzak
22. Anna Krzykawska
23. Maria Mordalska
24. Schola "Promyki Ducha Świętego"
25. Angelika Krajewska
26. Maria Żarska
27. Szymon i Antoni Serwa
28. Patrycja Piątek
29. Grzegorz Węglarz
30. Wiktoria Kieca i Emelia Witek
31. Schola "Deo gratias"

Lista nr 2
1. Amelia Kita
2. "Niezapominajki"
3. Wiktoria Siudyka
4. Wiktoria Kieca i Emila Witek
5.Angelika Krajewska
6. Duet: Szymon Antoni Serwa
7. Promyki "Ducha Świętego"
8. Grzegorz Węglarz
9. Paulina Urbańczyk
10. Studio "ART"
11. Patrycja Piątek
12. Wiktoria Gawron






Sobota 13.04.2019
Sanktuarium św. Antoniego w Koziegłówkach
prognozowany czas przesłuchań 9.30- 12.30
1. Chór "Non Nomine" w Strzebiniu
2. Chór parafialny- Olsztyn
3. Chór i Zespół Muzyki Dawnej w Wieluniu
4. Schola "Anioły Zbawiciela" 
5. Chór "Con Amore"- Wręczyca Wielka
5. Schola "Skarby Maryi" parafia w Częstochowie
6. Chór "Salve Regina" parafia w Kotowicach
7. Chór "Masłowianie" Szklany Dom w Ciekotach
8. Chór "Lipie" GOK w Lipiu
9.Chór "Kolejarz"- Tarnowskie Góry
10. Chór "Metanoia Cordis" - Pilica
11."Echo Łysicy" CTTiKGŚ w Bielinach
12. Chór żeński "Antonianum" parafia w Koziegłówkach




www.facebook.com/przegladpasyjny